Науково-технічний центр підтвердження відповідності,

стандартизації та випробувань продукції легкої промисловості,

та засобів індивідуального захисту

  • 38otd_baner2n.jpg
  • 38otd_baner_lab.jpg
  • 38otd_baner_ukr_new.jpg
  • cusm_baner0408.jpg

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», з метою надання суспільству достовірної інформації щодо безпечності та якості продукції, було впроваджено власний Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам (UCSM) http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg.

Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg, являє собою оригінальну композицію з літер латинської абетки UCSM – абревіатури англомовної назви Ukraine Centre of Standardisation and Metrology (в українській транслітерації – "УЦСМ", історичної назви підприємства).

Наявність Знаку http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg (UCSM) на продукції або в супровідній документації до неї означає, що ця продукція пройшла процедуру оцінки відповідності в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» і відповідає всім вимогам законодавчих актів України та нормативних документів, що на неї поширюються, має повну відповідність задекларованим у маркуванні властивостям та складу.

 

http://192.168.1.88/images/stories/umtst_img/znakprod1.pngДля споживачів Знак http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg (UCSM) гарантує якісне, незалежне та неупереджене проведення випробувань продукції та подальший нагляд за її виробництвом.

Завдяки активній партнерській участі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» в міжнародних системах сертифікації та оцінки відповідності, наявність такого знаку на українській продукції сприятиме її просуванню також на міжнародний ринок.

Право маркування Знаком відповідності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» може отримати продукція, яка виробляється серійно, відповідає вимогам законодавства України та нормативних документів, що поширюються на неї, а виробництво такої продукції має сертифіковану систему управління якістю та/або безпечністю продукції.

Наявність Знаку відповідності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» на продукції сприятиме підвищенню довіри до неї з боку споживачів, а також  дозволить зменшити ризик використання споживачами неякісної та небезпечної продукції.

 

Контакти:

Тел.: (044) 526-43-20 - Харчова продукція, іграшки, посуд, мийні засоби.

Тел.: (044) 526-43-79 - Техніка.

Тел.: (044) 526-03-83 - Продукція легкої промисловості.

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux