Науково-технічний центр підтвердження відповідності,

стандартизації та випробувань продукції легкої промисловості,

та засобів індивідуального захисту

  • 38otd_baner2n.jpg
  • 38otd_baner_lab.jpg
  • 38otd_baner_ukr_new.jpg
  • cusm_baner0408.jpg

ДП «Укрметртестстандарт», з метою надання суспільству достовірної інформації щодо безпечності та якості продукції, запроваджує власний Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам (UCSM) http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg.

Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg, являє собою оригінальну композицію з літер латинської абетки UCSM – абревіатури англомовної назви Ukraine Centre of Standardisation and Metrology (в українській транслітерації – "УЦСМ", історичної назви підприємства).

Наявність Знаку http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg (UCSM) на продукції або в супровідній документації до неї означає, що ця продукція пройшла процедуру оцінки відповідності в ДП «Укрметртестстандарт» і відповідає всім вимогам законодавчих актів України та нормативних документів, що на неї поширюються, має повну відповідність задекларованим у маркуванні властивостям та складу.

http://192.168.1.88/images/stories/umtst_img/znakprod1.pngДля споживачів Знак http://192.168.1.88/images/stories/znakprodsm.jpg (UCSM) гарантує якісне, незалежне та неупереджене проведення випробувань продукції та подальший нагляд за її виробництвом.

Завдяки активній партнерській участі ДП «Укрметртестстандарт» в міжнародних системах сертифікації та оцінки відповідності, наявність такого знаку на українській продукції сприятиме її просуванню також на міжнародний ринок.

Право маркування Знаком відповідності ДП «Укрметртестстандарт» може отримати продукція, яка виробляється серійно, відповідає вимогам законодавства України та нормативних документів, що поширюються на неї, а виробництво такої продукції має сертифіковану систему управління якістю та/або безпечністю продукції.

Наявність Знаку відповідності ДП «Укрметртестстандарт» на продукції сприятиме підвищенню довіри до неї з боку споживачів, а також  дозволить зменшити ризик використання споживачами неякісної та небезпечної продукції.

Форми документів:

Правила отримання. Права маркування продукції знаком

Угода

Заявка

Супроводжувальний лист до знаку

Консультації з питань отримання права маркування продукції Знаком UCSM

Контакти:

Тел.: (044) 526-43-20 - Харчова продукція, іграшки, посуд, мийні засоби.

Тел.: (044) 526-43-79 - Техніка.

Тел.: (044) 526-03-83 - Продукція легкої промисловості.

Реєстр підприємств, що отримали знак UCSM

- ТОВ "Ексiмтрейд"

чаї байхові вищого сорту, чаї з додаванням рослинної сировини та чаї трав’яні ТМ 3, «Принцеса Нурі», «Принцеса Гіта», «Принцеса Канді», «Принцеса Ява», «Тесс», «Greenfield» («Грінфілд») за ТУ У 15.8-30307990-002:2005 «Чаї байхові, чаї з додаванням рослинної сировини та чаї трав’яні. Технічні умови».

- ТОВ "Фiрма "Фавор"

харчові продукти для спеціального дієтичного споживання – молоко пастеризоване вітамінізоване, кефір вітамінізований, напої кисломолочні «Біолактон», «Біолактон зі стевією».

- ПрАТ «Вентиляційні системи»

електровентилятори побутові торгових марок «ВЕНТС», «ДОМОВЕНТ».

- ТОВ "ТАЛАНЛЕГПРОМ"

взуття чоловіче та жіноче спеціальне захисне; взуття чоловіче та жіноче професiйної призначеностi; взуття чоловіче та жіноче для військовослужбовців

- ПрАТ "Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»"

напої безалкогольні сокові негазовані торгової марки «Capri-Sonne»; напої безалкогольні газовані: на ароматизаторах, на зерновій сировині і ароматизаторах, соковмісні на ароматизаторах, на пряно-ароматичній (смако-ароматичній) рослинній сировині; вода мінеральна природна столова «Софія Київська».

- ПАТ "Київський маргариновий завод"

маргарини, майонези, гірчиця харчова, спреди солодковершкові, спреди кисловершкові, жири для промислової переробки, суміші жирів для промислової переробки, саломаси, олія соняшникова, олія високо олеїнова соняшникова рафінована дезодорована виморожена "VIVA ОLIYA".

- ПАТ "Київська кондитерська фабрика «Рошен»"

шоколад та шоколадні набори; цукерки шоколадні та цукерки глазуровані шоколадною глазур’ю; цукерки шоколадні з начинками та набори з них; цукерки з начинками та набори з них; цукерки неглазуровані, мармелад “Апельсинові та лимонні часточки”, крекер та печиво, торти, кекс “Ромова бабá Roshen”.

- ТОВ "ТІЄНС УКРАЇНА"

дієтичні добавки

- ТОВ "Емвей Україна" 

продукти для спеціального дієтичного споживання - спортивне харчування; дiєтичнi добавки та харчовi продукти для спецiального дiєтичного споживання - спортивне харчування.

- ТОВ "Компанія Май"

чаї байхові вищого сорту, чаї байхові з додаванням рослинної сировини та чаї з рослинної сировини.

- ТОВ СП "СОЛОМІЯ"

чай чорний байховий за ДСТУ 7174:2010, чай чорний байховий, чай зелений байховий та набори чаю за ТУ У 25586053.003-2000.

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux